Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Krojová kabelka, modro-krémová

Kód: 992
Novinka
Značka: Rebelia
1 600 Kč
Brzy naskladníme
Položka byla vyprodána…

Zrozena pro moderní ženu s folklórem v těle. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální, moderní kabelka přes rameno inspirována folklórem a chodskými motivy. Jedinečný návrh a kvalitní ruční práce z chodské fashion dílny Rebelia. Tato vyniká kontrastem krémové a sytě modré barvy s folklórním, ručně vyšívaným, vzorem. 

Kabelka má jednu velkou, hlavní kapsu, kam se vejdou všechny nezbytné potřebnosti pro spokojený život každé usměvavé ženy. Stylový popruh přes rameno má nastavitelnou délku, takže si ho upravíte přesně podle sebe.

Skvěle se hodí k džínám, šatům, sukni a také k chodskému kroji. Můžete si ji vzít jak do práce, do kina, tak na večírek nebo ples. Kombinací budete mít nespočet a jedno je více než jasné - s touto originální kabelkou vás jen tak někdo nepřehlédne.

100% bavlna
100% vlna

Rozměry kabelky cca 15 x 20 cm.

Ruční výšivka. 

Nedoporučujeme praní v pračce (vlna).

Mé jméno je Denisa Ridel Drahonská a tvořím pod značkou Rebelia. Pocházím z Chodska a žiji na Chodsku, asi poslední oblasti skutečně živého folkloru v Čechách. Mým mottem je, že „Tradice znamená udržovat plamen, nikoliv uchovávat popel.“ A ačkoliv u nás na Chodsku je živá nepřetržitá tradice folklorních slavností (Chodské slavnosti a Masopust) a jiných lidových zvyklostí, postupně se z běžného života vytratilo lidové umění, které je pro Chodsko tolik příznačné. Před několika lety jsem se ráda vrátila k lidovému umění našich předků, které jsem vždy obdivovala a milovala a zapojila ho opět do současnosti.

Portrét-oficiální

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.