Dodání do 7 pracovních dní. Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Mezi orlem a lvem Domažlicko v letech 1914-1918

Kód: 881
360 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.6.2024

Co se dělo během období 1. světové války na současném území okresu Domažlice? To slovem i obrazem přibližuje tato publikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Publikace přibližuje slovem i obrazem období 1. světové války na současném území okresu Domažlice. Text je členěn do tematických kapitol. Například se dotýká podoby každodenního života v městech i na vsích, školství, zdravotnictví, zásobování, rekvizicí zvonů nebo národností česko-německé otázky v uvedeném období. Další kapitoly jsou věnovány válečným zkušenostem vojáků z Domažlicka v rakousko-uherské armádě a českým legionářům. Plnobarevná publikace obsahuje mnoho dobových fotografií a reprodukcí archiválií.

AUTOŘI: Kristýna Pinkrová, Radka Kinkorová, Karel Řeháček David Pinkr
NAKLADATEL: Český les
ISBN: 978-80-87316-98-6
EAN: 9788087316986
JAZYK: čeština
POČET STRAN: 251
VAZBA: pevná vazba

Originální tvorba spolku Chodsko žije!

Chodsko žije! je neziskovou organizací působící od roku 2014 v oblasti Chodska a okolí. Hlavním cílem je spoluvytváření občanské společnosti, která má chuť podílet se na společenském a kulturním rozvoji Chodska, tedy pořádání společenských akcí hudebních, divadelních, přednášek, workshopů, které svým obsahem a cílem prokazatelně přispívají k zlepšování kvality života v daném místě, prezentaci, propagaci regionu, podpoře lokálních a tradičních řemesel a budování vztahu ke kraji pod Čerchovem.

chodskozije

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.