Dodání do 7 pracovních dní. Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.

Kniha Příběhy pošt, z historie poštovnictví na Domažlicku

Kód: 845
Tip
420 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Věděli jste, že v Klenčí pod Čerchovem fungovala pošta už v 16. století jako jedna z prvních v Čechách. To a mnohé další se dozvíte v příbězích pošt z Domažlicka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Knihu Příběhy pošt, z historie poštovnictví na Domažlicku připravily a sepsaly v roce 2018 Kristýna Pinkrová a Marta Zemanová. Kristýna Pinkrová je členka spolku Chodsko žije!, zaměstnankyně Muzea Chodska a domažlická kronikářka. Obsahuje přes 350 dobových fotek, mnohdy prvně zvěřejněných.

Vydejte se na cestu historií pošt, které měly tu čest obývat území Domažlicka.

Pro Chodsko žije!, spolek pro kulturu a rozvoj vydal v roce 2018 Zdeněk Procházka, Nakladatelství Českého lesa v Domažlicích jako svoji 211. publikaci

287 stran
ISBN 978-80-87316-84-9

Chodsko žije! je neziskovou organizací působící od roku 2014 v oblasti Chodska a okolí. Hlavním cílem je spoluvytváření občanské společnosti, která má chuť podílet se na společenském a kulturním rozvoji Chodska, tedy pořádání společenských akcí hudebních, divadelních, přednášek, workshopů, které svým obsahem a cílem prokazatelně přispívají k zlepšování kvality života v daném místě, prezentaci, propagaci regionu, podpoře lokálních a tradičních řemesel a budování vztahu ke kraji pod Čerchovem.

chodskozije

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.