Vážení zákazníci, pro objednávky nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Slávka Štrbová

Slávka Štrbová vystudovala v Ateliéru ilustrace a užité grafiky na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Pracuje jako vedoucí Galerie bratří Špillarů v Domažlicích.

Zabývá se kresbou, malbou, ilustrací a užitou grafikou.  

Výtvarně doprovodila jedenáct knih pro dospělé i pro děti a vytvořila desítky ilustrací do různých časopisů. Je autorkou domažlických omalovánek, hracích karet a kreslených pohlednic. 

Motivy s chodskou tematikou vznikající v jejím ateliéru našly široké uplatnění na mnoha užitkových i dekoračních předmětech…. 

„Na Chodsku jsem se narodila, na Chodsku žiji… nosím v srdci jeho tradice a neopakovatelnou atmosféru. Ve svých ilustracích se snažím zachytit

krásu a rozmanitost chodských typů, krojů, zvyků i příběhů….Vše dohromady je takovou barevnou nití, která nás spojuje s minulostí. A v našem globalizovaném světě je každá taková nitka velice vzácná…“ S.Š.18A37C25-AAD1-4455-81EA-B8A752296911

Žádné produkty značky Slávka Štrbová nebyly nalezeny...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení